Soovid hakata ehitama uut kodu, büroohoonet või hoopis tootmishoonet. Otsid omale abilist kes aitab sul leida head lahendust oma idee elluviimiseks, nõustaks ehitamisel kaasneva asjaajamise, kulude ja planeerimisega, korraldab projekteerimise koos ehitamisega või on sul olemas projekt mis otsib lihtsalt head ehitajat.

Pakume sulle oma tubli kollektiiviga abi kogu ehitamise protseduuri läbiviimiseks, seda vajadusel päris algusest kuni lõpptulemuseni välja. Soovi korral ka üksikute ehitusetappide teostamiseks, kas siis ainult ehitise projekteerimise või siis hoopis vundamendi, majakarbi, katuse või sisetööde osas.   Võta meiega ühendust, et saaksime koos sinu soovi teoks teha.           

Võid meilt tellida peatöövõtu, kus meie hooleks jääb sinu poolt antud projektidokumentide alusel kogu ehitatava hoonega seotud tööde elluviimine, samuti alltöövõtjate leidmine nagu ventilatsiooni, elektri, vee või küttesüsteemi tööde teostamiseks. Ühtlasi jälgime et tööd sujuksid plaanipäraselt ning valmiksid tähtaegselt.

Võid meilt tellida oma ehitusele projektijuhtimise, siin kavandame ja korraldame sinu volitusel ja koos töötades, kogu ettevõtmise alates krundi leidmisest kuni ehitise kasutusele võtuni.

Võid meilt tellida projekteerimis- ja ehitustöövõtu, kui oled meile andnud lähteülesande ehk oma visiooni, mille järgi soovid projekteerida ja ehitada uut hoonet, siis kanname hoolt selle eest et sinu mõte jõuaks paberile ja sealt juba kerkiks kokkulepitud hinna ja tähtajaga valmis ehitis millest oled mõelnud. 

Võta meiega ühendust ning mõtleme koos välja sulle sobivaima lahenduse oma idee reaalseks ehitamisel.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.