Eramud

Üks meie peamisi teenuseid on eramajade ehitus. Omale kodu rajamisel püüame näha ja kaasa minna uue majaomaniku soovide ja mõtetega. Teeme koostööd materjalide valimisel ja kujundamisel ning mugavamate ja ökonoomsemate tehniliste lahenduste leidmisel, nagu näiteks kütte või ventilatsioonisüsteemide rajamine. Samuti pakume lahendusi kõrvalhoonete ehitamiseks nagu saun, garaaž, kelder ning seda kuni laste mänguplatsi või aiakamina ja suitsuahjuga terrassini välja.

 

Büroo, lao- ja tootmishooned

Suurte ehitiste juures pakume oma teenuseid alates nii ideedest, projekteerimisest kuni valmis hoonete püstitamiseni välja. Samuti pakume seda tüüpi ettevõtmiste planeerimisel ning teostamisel oma praktilisi oskusi ja teadmisi ärihoonetele tehtava haldustöö kogemusest. Meie tegevuste hulka kuulub samuti põllumajandushoonete püstitamine.

 

Ridaelamud

Paljud inimesed eelistavad kodu soetada hoopis ridaelamus. Sellises kodus on olemas eramajale iseloomulik privaatsus ja õueala, kuid samas on olemas naabrite näol väike kogukond, mis loob mõnusa omavahelise keskkonna. Ridaelamuid ehitame alates projekteerimisest kuni viimistlustöödeni välja. Selliste projektide puhul on võimalik juba algusest peale ehitusprotsessi kaasata tulevasi elanikke, kes saavad oma uue kodu valmimisel kaasa rääkida nendele mugavate ja meelepäraste ruumilahenduste ning materjalide osas.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.